heyhat
27 آذر 1401 - 11:08

پایان رویداد ۳ روزه روایت حبیب در کرمانشاه

کرمانشاه- رئیس حوزه هنری کرمانشاه از پایان رویداد سه روزه روایت حبیب به مناسبت سومین سالگرد شهید سلیمانی در استان کرمانشاه خبر داد.

افشین آزادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن سومین سالگرد شهید سلیمانی به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی رویداد ملی کاروان روایت حبیب برای ترویج فرهنگ مکتب حاج قاسم در کشور راه اندازی شد.

وی افزود: کاروان روایت حبیب از سایر استان‌ها فعالیت خود را با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری آغاز کرد و از تاریخ ۲۳ الی ۲۶ آذر مهمان مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان کرمانشاه بود.

رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه تصریح کرد: کاروان روایت حبیب در طول حضور خود در استان کرمانشاه در شهرستان‌های سرپل‌ذهاب و گیلانغرب حضور یافت و برنامه‌های مختلفی را اجرا و به روی صحنه برد.

آزادی بیان کرد: برگزاری کارگاه خوشنویسی و نقاشی دیجیتال، اجرای نمایش تئاتر سرباز در مکان‌های فرهنگی، برپایی نمایشگاه عکس، برپایی کلاس نقاشی برای کودکان، برگزاری روضه گرافی، کارگاه طراحی چهره، ویژه برنامه عصر خاطره با حضور خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم، برگزاری کارگاه قصه گویی برای کودکان، نواخته شدن زنگ حاج قاسم و… از برنامه‌های اجرا شده در زمان حضور کاروان روایت حبیب در استان کرمانشاه بوده است.

وی با اشاره به اینکه در زمان برگزاری رویداد روایت حبیب چندین بار نشان این برنامه برای تبلیغ در فضای مجازی تغییر پیدا کرد، عنوان کرد: امروز دشمن حتی از شنیده شدن نام شهید سلیمانی نیز ترس و هراس دارد و این نشان از پویایی مکتب شهید سلیمانی دارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 917631