heyhat
12 آذر 1401 - 18:51

جانشین سازمان اطلاعات سپاه با خانواده شهید «بیرامی» دیدار کرد

کرمانشاه- جانشین سازمان اطلاعات سپاه با خانواده شهید مدافع امنیت «نادر بیرامی» که در درگیری با آشوبگران به شهادت رسید، دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سیاری جانشین سازمان اطلاعات سپاه و سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با حضور در منزل شهید نادر بیرامی با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کردند.

سردار سیاری در این دیدار با تجلیل از مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و شهدای مدافع امنیت اظهار کرد: شهید بیرامی جان ارزشمند خود را در راه امنیت و آرامش مردم تقدیم انقلاب کرد و در این راه صادقانه و مخلصانه بی هیچ چشم داشتی کوشید.

جانشین سازمان اطلاعات سپاه با بیان اینکه شهید بیرامی را از نزدیک می‌شناختم، افزود: صداقت و اخلاص این شهید بزرگوار از ویژگی‌های بارز ایشان بود و امیدواریم خون مطهر همین مدافعان امنیت اراده استوار انقلاب اسلامی را برای پیروزی نهایی و اتصال به انقلاب حضرت مهدی (عج) بیشتر می‌کند.

همسر شهید بیرامی نیز در این دیدار با قدردانی از مردم شهید پرور استان کرمانشاه برای حضور در آئین‌های بدرقه این شهید، بر ادامه راه شهیدان انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: شهید بیرامی مظلومانه به شهادت رسید.

گفتنی است، شهید نادر بیرامی در شهرستان صحنه و در درگیری با آشوبگران به شهادت رسید.

منبع: مهر
شناسه خبر: 895508